Kolega ima problem sa Gt, auto nece upalit, na displeju se pojave poruke immobilizer failure, vdc failure i abs failure. Probali smo skinuti crijevo dovoda nafte na filtru i uopce ne baca naftu a trebalo bi kad se dade kontakt, zatim smo projerili pumpu u rezervaru i na njoj nema napona a kad se direktno spoji na akumulator normalno pumpa radi. Sto bi moglo biti razlog za ovaj immobilizer failure?