23-06-2026, 10:34:56

Autor Tema: Neispravno sjedalo vozača  (Posjeta: 749 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TopGan

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 5
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Neispravno sjedalo vozača
« u: 15-07-2014, 22:48:55 »
Imam problem sa sjedalom vozača, koje je bilo nagnuto u jednu stranu (lagani nagib, ali itekao se osjeti u vožnji) te malo klimavo.
Nakon što sam auto otfurao kod tapetara, zavaren je dio koji se klimao, ali mi nisu uspjeli riješiti nagib sica.
Frajer je čak podmetao nešto pod nosač na strani na kojoj visi i još uvijek se u vožnji osjeti na kičmi.

S obzirom na to da sic ima mehanizam za dizanje, pretpostavljam da je stvar u tome (pomjereni zupčanici ili sl.), ali su mi tamo rekli da oni ne popravljaju taj dio.
Ima li netko slična iskustva ili nekog za preporučit da mi to pogleda?
 

Offline Stiv

  • Trade Count: (+20)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5398
  • Karma: 225
  • Spol: Muški
  • 156 Busso SW & 147 1.9jtdM
    • Samobor
Odg: Neispravno sjedalo vozača
« Odgovori #1 u: 15-07-2014, 22:56:44 »
Sjedalo od cega, ficeka, traktora, fapa kljunasa...nisi naveo kolega o kojoj se alfi radi (nadam se) :ok::pivo:
:mahm QVMember of  U B OQV
 

Offline TopGan

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 5
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: Neispravno sjedalo vozača
« Odgovori #2 u: 15-07-2014, 23:27:33 »
Ne znam zakaj sam zabrijao da kao ekipa zna o kojem autu pričam...  :hehe:
Radi se o 147-ici. Ali pretpostavljam da ne bi bilo razlike ni da je fićek ili fap.  :hehe:
 

Offline tool75

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2063
  • Karma: 63
  • Spol: Muški
    • RI
Odg: Neispravno sjedalo vozača
« Odgovori #3 u: 15-07-2014, 23:56:34 »
Iskrivljena je konstrukcija naslona. Sjednes na zadnji sic uhvatis s rukama prednji gore gdje su ramena na prednjem i izravnas, jednom rukom vuces, drugom guras ovisno kako je iskrivljen, pretpostavljam da visi prema sredini auta.
« Zadnja izmjena: 16-07-2014, 00:09:47 od INTCP »
 

Offline danko0013

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 21732
  • Karma: 367
  • Spol: Muški
  • GT 1600 Junior X2 Berlina 1750
    • Bjelovar
    • AutoServisJunior
Odg: Neispravno sjedalo vozača
« Odgovori #4 u: 16-07-2014, 07:39:33 »
kupi drugi sic preseli konstrukciju i samo gas  :da:
Nije bolest sve što boli