Plusevi su dostupnost, perfomanse, kvaliteta, ali zna li netko koliko je problem to sloziti da radi u drugom autu (stari terenac) ?
Znaci, ne pitam o mehanickim nosacima/adapterima/dimenzijama, nego o tome da se postigne da motor radi (senzori, elektronika, povezanost ostalih sustava).
U principu, gledam u smjeru 2.4 jtd 110 kW, kakav imam u 166-ici.
Hvala