Prije nekoliko dana zamjenio sam na prednjem ovjesu dvije donje lefate, dvije gornje i dva stabilizatora. Gumice banans stange su dobre ali ipak preko prelaska sitnih neravnina osjeti se blago kuckanje u prednjem lijevom dijelu. Sumnjam da je spona losa ( to namjeravam sutra provjeriti). Moje pitanje je sledece... Dali je moguce zamjeniti sponu a da se poslije toga ne radi optika? Ako da, na koji nacin to uraditi?