0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Isti je
Da li je 1.3 cdti iz Corse 2004. isti kao u Puntu?
tražim fiat grande punta ...koji je motor najbolja solucija???-auto je za žensku osobu -gradska vožnja po Zg do posla i nazad-i na koji bi bilo najpreporučljivije plin 8V ???
imam navedeni 8V, samo gradska vožnja cca7km i 10tak semafora, ujutro i popodne, potrošnja 10,1l
i onda mi neko kaže da moja alfa od 120ks troši puno 10,5l prosjek a po gradu 11,5l-12 :hehe:
Motor Peugeotov. Dobar,ali ne kao Fiatov 1.3 MJET.Posto je reg pri kraju,ako placas kesom,ja ne bih isao preko 5000 €.