Ovo što pričaš sa zadrškom... Dogodilo se par puta meni situacija da sam motao volanom puno na suho, tj. dok auto nije bio upaljen i onda sam imao takve simptome sa zadrškom kod motanja.
Skužio sam da je nešto do serva, stao na stranu i jedno 10 puta izmotao pun lijevi, pa pun desni i stvar se popravila.
Pretpostavljam da kad motam na suho, negdje povuće zraka, a motanjem lijevo - desno se sistem odzraći...
Inače, ja sam na svojoj zamjenio letvu jer je stara curila i imala dosta lufta... Sex je za promjenit, ali nije nemoguće... Jedno posljepodne posla. S tim da sam radio sam... Jedino što nisam mogao sam, nisam ju mogao natrag montirat gore, jer je jebada šarafe pogodit navoj, morao sam zvat djeda da dođe pridržat i pomoć namjestit.

Znači, poželjno je da imaš nekoga da ti pomogne. Poslje montaže, novo ulje i najbolje podić prednji kraj auta u zrak da možeš motat bez otpora da bi se sistem odzračio. I to je to...
A jel auto bio udaran jako?