Jesi vozio koji od ta dva auta?
Jok, ali svaki cetvercilindraš je pored šestaka za mene mlinac za kavu. Plus razlika od 100-njak konja, tako da kolega,
ne moraš ih vozit na grobniku da bi donio neke zaključke, ponekad su brojke na papiru dovoljne

Da pričam o omjeru uloženo/dobiveno onda bih bio drugog mišljenja, ali da biram između ta dva auta uvijek bi odabrao z4
