Tako je od Saše je. Druga njegova alfa koja je zavrsila kod mene

Kakvih ponuda je sve imao, jednostavno ni on nije imao srca ju tako prepustiti pa mislim da je ovo ispala najbolja kombinacija za obojicu, a uostalom u kvartu mu je pa je moze uvijek "kontrolirati"

Ma kakvo lakirnaje, stvarno sam zadovoljan, ima sitnica koje cu s vremenom utegnuti, a sad mi je primarno promijeniti set kuplunga te disk plocice, a do izmjene ulja i veci servis ima jos kilometara.
Evo jos koja slikica..



