Eto mene nakon masu vremena, faks i financije stisle, pa se sad lagano kreće sa radovima...
1. Koja je vaša preporuka za servis plina na podr Ri? Znači neki realan odnos cijena/kvaliteta?
2. Radn temp mi definitivni ne štima, ventilator se pali na cca 110 °C? Jel postoji neka "prva" brzina
na npr 90°C? Inače hladnjak ionako mislim promijeniti..., samo me ovaj ventilator zanima...