Joj ovih Sarajlija, da se prati tema i da se cita sto pise nasao bi se odgovor, kao sto sam rekao iza nove godine/praznika ce se krenuti sa ozbiljnom organizacijom do tada sam molio za tacan ili okvirno tacan datum da mogu da trazim stazu, dozvole itd. A to sto ne pisem ne znaci da nista ne radim, konkretno nasao sam jos dvoju ljudi koji ce raditi na organizaciji samnom, kao sto sam vec rekao dok prodju praznici, frka oko posla krece se u rad, a i januar je pa je isuvise rano za smijestaj i dozvole, da i to sam se raspitao sta treba jednostavno se u MUP-u prijavi dogadjaj i trazi se policiska pratnja, i jos za skup moram organizovati redare sa zutim prslucima (naci cu par momaka koji ce to biti nije neka frka).
Sledeci korak je staza i sastanak a to je odmah iza pravoslavnog bozica, za nekih 7 dana.
