Pozdrav. Imam problem sa modelom 156, 1.8 16v ts. Naime, ne podize temperaturu nikako u voznji, na 50 konstantno, no kada stoji u leru temperatura pocinje lagano rasti i kada dodje do cca 70 c upali se ventilator. Druga stvar, zna mi se upaliti lampica, mislim da je to za sviječicu, u gornjem kutu je, kada se ona upali upali se i ventilator. Planiram to riješiti uskoro, no zanima me sto bi to bilo tocno. I koja je otprilike cijena popravka. Hvala unaprijed