Da malo dignem ovu temu,radi se o sljedecem,znaci na mojoj 147,u prednjem trapu imam neke zvukove i nemogu dokuciti koje,napominjem da je skoro sve novo ispred,sve vilice,stabilizatori,krajnici,ostalo nista nema lufta,jedino letva na strani od vozaca malo polupka ,ali to je bar lupkanje,nista strasno,sljedece sta mi se desava je da kod motanja negdje po parikngu,i onako kao kad se auto prelomi na nekim neravninama ,gore-dole,na parkingu i po malo dok vozim negdje, imam taj zvuk ko da mi neka guma skripi o nesto,ili ko kad se opruga rasteze,ne mogu skuzit sta je,balansica nema lufta,amortizeri su ispravni,nije mi jasno,i da,to se dogada sada dok su ove velike vrucine,npr.ujutro kad auto odstoji preko noci nista,ni jedog zvuka...sta bi to moglo biti?kape amortizera?opruge?