Dobrodošli,
Gost
. Molimo
prijavite se
ili se
registrirajte
.
Portal
Forum
Pomoć
Traži
Prijava
Registracija
22-06-2026, 13:49:23
Alfisti.hr
»
Klub info
»
Susreti alfista
»
Službeni susreti Alfa Romeo Kluba
»
Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
« natrag
naprijed »
Ispis
Str: [
1
]
2
3
...
14
Dolje
Autor
Tema: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA (Posjeta: 35124 vremena)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Irvine159
Trade Count:
(
+4
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2285
Karma: 106
Spol:
Možda Giulia
Istra
Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
u:
10-04-2010, 15:55:29 »
Evo me ,prve službene slike,a susret još u toku!!!!
Pula,zlatna vrata:
Limski kanal:
Poreč na rivi:
«
Zadnja izmjena: 12-05-2010, 08:50:47 od zdravka
»
Evidentirano
brijac
Trade Count:
(
+3
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2658
Karma: 63
Spol:
159 SW 1.9jtdm
Donji Hrašćan
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #1 u:
10-04-2010, 16:03:54 »
to je brzina :hehe:
Evidentirano
Alfa 159 SW
http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=91040.0
Zagi17
Trade Count:
(
+1
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2524
Karma: 85
Spol:
Alfa 33 1.5 ie,Alfa 156 1.9 jtd,Alfa 156 SW 2.4jtd
Sv.Martin na Muri,Međimurje
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #2 u:
10-04-2010, 16:06:02 »
neznam ali ja ne vidim slike
:
:
:
Evidentirano
Hrđa je u zraku !!!!! Živile stare krame !!!!!
La mia Alfa 33
La mia Alfa 156
Irvine159
Trade Count:
(
+4
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2285
Karma: 106
Spol:
Možda Giulia
Istra
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #3 u:
10-04-2010, 16:15:38 »
Poreč riva:
Alfice :
Alfisti odlaze u dubine,jama Baredine:
Čakule,pivce,bla bla itd:
Evidentirano
silvije
Trade Count:
(
+3
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2050
Karma: 68
Spol:
alfa 145 junior zender edition
pula
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #4 u:
10-04-2010, 17:30:46 »
lijepo lijepo steta sto sam ja morao radit danas pa nisam mogao nigdje doc u pm
Evidentirano
moja 145
http://www.alfisti.hr/forum/index.php?topic=25248.msg597524#msg597524
33QO
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #5 u:
10-04-2010, 19:39:21 »
Zavidim vam!
Evidentirano
Marko164
Trade Count:
(
0
)
Pripravnik
Postova: 198
Karma: 56
Spol:
164 T.S.
GROBNIK
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #6 u:
10-04-2010, 19:57:31 »
Svaka čast na slikama samo piči stavljajte,malo je dosadno u bolnici pa je lakše kad neko izvještava!
Evidentirano
Irvine159
Trade Count:
(
+4
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2285
Karma: 106
Spol:
Možda Giulia
Istra
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #7 u:
10-04-2010, 21:14:41 »
Ducati:
Klaudijo:
Generalno čuđenje u alfin motor by GRDI:
Grdi pozira,fotografi na sve strane:
The Men Marin krk:
Evidentirano
stararaga
Trade Count:
(
0
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2079
Karma: 125
Spol:
The Night Rider
Pula
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #8 u:
10-04-2010, 21:22:08 »
Stvarno si brz!!!
Evidentirano
I am The Night Rider. I am a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!
http://marsildoo.wix.com/marsil
reddevill
Trade Count:
(
+2
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 9518
Karma: 945
Spol:
147 1.6 TS , BMW E60
Njemacka - Stuttgart
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #9 u:
10-04-2010, 21:34:07 »
super fotke
Evidentirano
C2H5OH U KRVI
/
THE VARIATOR GANG
Gego
Trade Count:
(
+3
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2836
Karma: 92
Spol:
AR 166 2.4 JTD 20v
Rab
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #10 u:
10-04-2010, 21:59:54 »
super
Evidentirano
http://kordic.freshcreator.com/
http://alfisti-ik.com/index.php
Narayan
Trade Count:
(
0
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 3415
Karma: 992
Spol:
The One and Only
Zagreb
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #11 u:
10-04-2010, 22:05:27 »
Odlično
Evidentirano
Dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fjs
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #12 u:
10-04-2010, 22:05:42 »
Grdi, ko ti je riza ove škrge, sve ostalo ukrivo...
:
:
Evidentirano
sale3x
Trade Count:
(
+3
)
Pripravnik
Postova: 189
Karma: 6
Spol:
BMW E30
Pula-Varaždin
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #13 u:
10-04-2010, 22:09:21 »
kakav je plan za sutra, di, kuda i kada???
Evidentirano
Alfa-Dodo
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #14 u:
10-04-2010, 22:50:15 »
Irvine baš si revan, što si mene fato kako radim reda
:
:
Evidentirano
Isus
Trade Count:
(
+9
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 15309
Karma: 498
Spol:
156
ZG Pešča
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #15 u:
11-04-2010, 10:03:25 »
Mrzim vas! ja tu camim na poslu a vi se gustate
Evidentirano
Kockasti auto, najbolji auto.
ijuric
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #16 u:
11-04-2010, 10:12:53 »
bas vam je lijepo...
odlicne fotke
Evidentirano
Zagy
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #17 u:
11-04-2010, 10:24:38 »
kak uživate
ajde još slikica...
Evidentirano
33QO
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #18 u:
11-04-2010, 10:28:02 »
Jeli se gradelavalo sinoć?
Evidentirano
Isus
Trade Count:
(
+9
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 15309
Karma: 498
Spol:
156
ZG Pešča
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #19 u:
11-04-2010, 10:55:37 »
prije se pitam
jel
koliko se grmilo u rojcu...Grdi gukni
Evidentirano
Kockasti auto, najbolji auto.
Viktor
Global moderator
Trade Count:
(
+21
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 9231
Karma: 1285
Spol:
GT
Solin
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #20 u:
11-04-2010, 11:09:05 »
Pozdrav sudionicima
Evidentirano
Irvine159
Trade Count:
(
+4
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2285
Karma: 106
Spol:
Možda Giulia
Istra
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #21 u:
11-04-2010, 14:49:57 »
Evo izvještaj sa terena:
Tokom jutra došlo je do nagle i iznenadne promjene u mjestu zbivanja današnjeg susreta ,no zauzvrat upali smo svi na Pulsku Karolinu tik do same arene u sam centar zbivanja u gradu i prepuno stranih gledatelja ispalo je ODLIČNOOO!!!
«
Zadnja izmjena: 11-04-2010, 14:57:36 od Irvine159
»
Evidentirano
stararaga
Trade Count:
(
0
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2079
Karma: 125
Spol:
The Night Rider
Pula
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #22 u:
11-04-2010, 14:57:05 »
Predobro!
Evidentirano
I am The Night Rider. I am a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!
http://marsildoo.wix.com/marsil
Irvine159
Trade Count:
(
+4
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2285
Karma: 106
Spol:
Možda Giulia
Istra
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #23 u:
11-04-2010, 14:58:40 »
Citat: stararaga - 11-04-2010, 14:57:05
Predobro!
HVALA na podršci!!!
Evidentirano
brijac
Trade Count:
(
+3
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2658
Karma: 63
Spol:
159 SW 1.9jtdm
Donji Hrašćan
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #24 u:
11-04-2010, 15:09:57 »
steta da nas nije bilo vise....
Evidentirano
Alfa 159 SW
http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=91040.0
Uzzy
Trade Count:
(
0
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 3898
Karma: 216
Spol:
Solin
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #25 u:
11-04-2010, 15:14:33 »
Jel se vozilo sta izmedju tih guma
Evidentirano
stararaga
Trade Count:
(
0
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2079
Karma: 125
Spol:
The Night Rider
Pula
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #26 u:
11-04-2010, 16:07:07 »
Citat: Uzzy - 11-04-2010, 15:14:33
Jel se vozilo sta izmedju tih guma
Bilo je nekoliko hrabrih!!!
Evidentirano
I am The Night Rider. I am a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!
http://marsildoo.wix.com/marsil
perla
Gost
Trade Count:
(
0
)
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #27 u:
11-04-2010, 16:31:25 »
i vrime vas je poslužilo,zavidim vam
Evidentirano
pingo
Član Alfa Kluba 8
Trade Count:
(
+1
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 5895
Karma: 623
Spol:
156 sw & 33 serija 1
kamen/split
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #28 u:
11-04-2010, 17:23:10 »
vidim da ste uzivali pozdrav svima
sad mi je jos teze sta nisam moga doc
Evidentirano
Prijatelja mozes odgurnuti:
a. rukama b. djelima
Ova druga varijanta je za cili zivot
silvije
Trade Count:
(
+3
)
Ovisnik o alfistima
Postova: 2050
Karma: 68
Spol:
alfa 145 junior zender edition
pula
Odg: Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
«
Odgovori #29 u:
11-04-2010, 17:34:01 »
ja se probudim ujutro u 9 da cu ici i nisam se mogao dignut iz kreveta prehlada me svladala bas mi je zao sto nisam dosao al na grobnik se nadam da cu moci doc
Evidentirano
moja 145
http://www.alfisti.hr/forum/index.php?topic=25248.msg597524#msg597524
Ispis
Str: [
1
]
2
3
...
14
Gore
« natrag
naprijed »
Alfisti.hr
»
Klub info
»
Susreti alfista
»
Službeni susreti Alfa Romeo Kluba
»
Slike i dojmovi 10 i 11.04 PULA
Desila se greĹĄka prilikom zahvaljivanja
ZahvaljujeĹĄ...