Već sam spomenuo kako je frendu majstor rekao da gume balans štange uzme od vw transportera T2, i danas sam bio u Bosni i uđem u radnju pa pitam za te, usporedim ih sa svojim, fi je 21mm, i veca je guma, cijena je smiješna pa sam ih kupio i kroz par dana se nadam to instalirat pa napišem dojmove.
moj kontenjer