0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
probaj pa ćeš vidjet...
da al mi zao ako se zafknem jer sada nema nikakvih zvukova ni nicega...
ha... bez da probaš nećeš ništa znat...
ima netko na forumu da ima 18 na 147-ici?
imao i pase.... na novitec -40ak nevjerujes imas negdje u mojoj galeriji... opet ti je pitanje o kojim felgama se radi ..
ides!!! koja je to felga??
(Image removed from quote.)IMAM JA 18, ORIGINAL 215/40/18 I JOS JE SPUSTENA, NE ZAPINJE NIKAMO
vec su doma novi tockovi,cekaju da ih ugradim,necu vam ni rec dimenziju zadnje gume jer cete rec da ruse sto posto.al isprobano sve prije kupnje i sve super!
da pogodim... 235/40/18...
vise...) 255/35/18 i neznam kako da to kazem al nigdje nista ne dira...
pravi test je 5 ljudi u autu i onda se prepeljas,,,
ma samo na federima nebi trebalo strugati. da je vise spusten onda je to druga stvar