Kada ti crkne, i kad ga opet zaverglaš, da li vergla u prazno ili odmah upali

:
Ako vergla u prazno i neće upalit, ili nekad upali odmah, ili nekad upali kad malo pričekaš, onda te vrlo vjerovatno zajebava senzor okretaja na radilici...
BTW, 156 Giugiaro, pa gdje ih samo nađete tolike, ili je crna ili je SW

: