
Zadnji sic ti nije problem izvaditi.Na sjedecem dijelu od naprijed imas 2 imbus vijka (5 il 6 ne znem tocno) malo su poduzi, kad njih izvijes klupu povuces prema naprijed i ona je vani
Naslon ima u donjem prijedjelu isto 2 imbus vijka oni su malo kracu, naslone za glavu izvuces do kraja, onda naslon takoder prema gore pomalo jednu pa drugu stranu i ona ti je tad vani
E a sad policu nisam vadio al mislim da se sve vidi kako nju iscupat vani
Slika na zalost nemam nadam se da sam ti bar malo uspio pomoci
Sretno nema se sta iskidati nikakvih plastikica nema niti ikakvi federi iskacu