Ja bi molio stručnu pomoć u vezi amortizera jer sam lud više, čitao sam barem dva dana ovdje
na forumu o amortizerima i iskustvima ali ništa nema cijena ni za moju 2.4 m-jet 2004,
pošto je prešla 100000km i amortizeri cvile i auto počeo plivat trebam pod hitno mjenjat amortizere, inače je Sport paket oprema znači -3cm, čuo sam da je original kayaba i cijena je 4600kn, neki dan zvao sachs 3600, novitec 4200, za eibach i koni neznam ali vidim da svi hvale,
znači original mi je bio ok pa bi molio da vi nešto preporučite, ili da ostanem pri kayabi?