Dragi moji alfisti prvo izvinjenje ako sam prekrsio neko od pravila trazio sam po forumu ali nisam nesto slicno nasao

Dakle zanima me misljenje od iskusni alfista trenutno imam na svojoj 156 fele 16 sa gumama 205/55 r16
radi se o alfi sa 1.9 JTD motorom od 85KW i auto se ponasa odlicno znaci udobnost nije losa na cesti je odlican pa i u zavojim

ovjes za sada nedaje nikakve probleme...
e sada imam ponudu primamljivu da zamjenim fele za 17 sa gumama 225/45 r17 evo pogledajte i slike znaci ove 17 su dosta ljepse od mojih bar po mom misljenu ali se dvoumim jer neznam kako ce se auto ponasati na 17 potrosnja udobnost pa i ovjes koliko ce da trpi jer trenutno je u odlicnom stanju a vozim se po bih gdje je svaki drugi metar šaht dubok 10cm a rupe su neizbjezne :hehe: