Anton, koliko km ti je prešao auto?
Nevezano, bio sam prekjučer na tehničkom (JTD 150KS, EGR-DPF-remap), kaže čoek auto prva liga

Bilo me malo strah zacrnjenja, a na kraju imao izmjereno 0,09 (max dopušteno je 0,50). Doduše propuhao sam ga malo prije toga

Zanimljivo da je prvi vlasnik prošle godine imao izmjereno 0,38 (sa tvorničkim setupom).
Nevezano pak na to, vozio sam danas Ford Mondeo 2.0D 150KS, 2012.g., i mogu reći da ga tvornička Alfa može ostaviti u prašini

Remapanu da ne spominjem. Težak je oko 1500kg inače.