Bok Ekipa,
Molio bih vas za pomoć ako netko ima iskustva s panoramskim krovom na Breri..
Naime, jučer sam sjeo u Breru i primjetio da je napuknuto staklo panoramskog krova i to onako pošteno preko cijele površine..
Napuklina je vidljiva iz unutrašnjosti i osjeti se pukotina na prijelaz nokta, međutim napuklina nije vidljiva iz vana i ne osjeća se prelaskom preko nje, dok je mjesto udara vidljivo i nalazi se na vanjskoj strani (da očigledno su susjedi testirali čvrstoću

)..
Pitanja koja imam su:
1. Dali je itko ikada imao napuknuti panoramski krov na Breri?

2. Dali je panoramski krov kojim slučajem složen od višeslojnih materijala?
3. S obzirom da napuklina nije na vanjskom dijelu, dali je staklo moguće lijepiti?
4. Cijena rabljenog stakla (dali netko ima dobru kombu iz Italije)?
5. Cijena novog stakla (vjerujem da je ovo blizu cijeni samog automobila

)?
Hvala unaprijed.