22-06-2026, 02:06:31

Autor Tema: Kako se skida zadnja polica na 156?  (Posjeta: 2157 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvanZg

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 836
  • Karma: 27
  • Spol: Muški
  • ACCORD 2.0 sport 2007
    • Sveta Nedelja
Kako se skida zadnja polica na 156?
« u: 09-06-2008, 14:04:37 »
dakle dampiram cijeli auto pa sam zapeo na tom dijelu jer neznam kak se skidaju zadnji sicevi i zadnja polica? :?: :?:
ak ima neko nekih slika bio bih mu zahvalan  :da:
JEDNOM ALFA UVIJEK ALFA :)
 

CUPO V6

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: kak se skida zadnja polica na 156?
« Odgovori #1 u: 09-06-2008, 15:59:52 »
 :mah:
Zadnji sic ti nije problem izvaditi.Na sjedecem dijelu  od naprijed imas 2 imbus vijka (5 il 6 ne znem tocno) malo su poduzi, kad njih izvijes klupu povuces prema naprijed i ona je vani
Naslon ima u donjem prijedjelu isto 2 imbus vijka oni su malo kracu, naslone za glavu izvuces do kraja, onda naslon takoder prema gore pomalo jednu pa drugu stranu i ona ti je tad vani
E a sad policu nisam vadio al mislim da se sve vidi kako nju iscupat vani
Slika na zalost nemam nadam se da sam ti bar malo uspio pomoci
Sretno nema se sta iskidati nikakvih plastikica nema niti ikakvi federi iskacu
 

Offline IvanZg

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 836
  • Karma: 27
  • Spol: Muški
  • ACCORD 2.0 sport 2007
    • Sveta Nedelja
Odg: kak se skida zadnja polica na 156?
« Odgovori #2 u: 09-06-2008, 16:03:25 »
:mah:
Zadnji sic ti nije problem izvaditi.Na sjedecem dijelu  od naprijed imas 2 imbus vijka (5 il 6 ne znem tocno) malo su poduzi, kad njih izvijes klupu povuces prema naprijed i ona je vani
Naslon ima u donjem prijedjelu isto 2 imbus vijka oni su malo kracu, naslone za glavu izvuces do kraja, onda naslon takoder prema gore pomalo jednu pa drugu stranu i ona ti je tad vani
E a sad policu nisam vadio al mislim da se sve vidi kako nju iscupat vani
Slika na zalost nemam nadam se da sam ti bar malo uspio pomoci
Sretno nema se sta iskidati nikakvih plastikica nema niti ikakvi federi iskacu

puno ti hvala  :ok: stavim slike kad cu to radit
JEDNOM ALFA UVIJEK ALFA :)
 

Offline Mika

  • Trade Count: (+6)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 6036
  • Karma: 207
  • Spol: Muški
  • 159 SW 1.9 JTDm
    • Krapina
Odg: kak se skida zadnja polica na 156?
« Odgovori #3 u: 11-06-2008, 07:27:46 »
Za zadnju policu - Kad izvadis ziceve vidis neke plasticne tiple koje ti drze policu, nje izvadis van. Onda se trebas zavuci u bunker i izvaditi tiple od tapecirunga u bunkeru. Ja kad sam to radio izvadio sam cijeli tapecirung van. Imas jos par sarafa sa svake strane tocno iznad kotca koji drze policu, s njim sam se najvise namucio! izvadis nje i to je to! Kad izvadis tapecirung i te srafe onda lagano vuces policu prema naprijed, malo pripazi skroz pri zadnjem dijelu police su neke kopce koje je jos drze lagano.
 

Offline matayaARfan

  • Trade Count: (+1)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1021
  • Karma: 57
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Polica iza zadnjeg sica
« Odgovori #4 u: 29-04-2014, 11:20:02 »
Jel je ima da je netko skidao policu iza zadnjeg sica, iza naslona za glavu? Svijetle boje je i nakon svih ovih godina užasno je prljava. To je tamo di je štop.
 

Offline counter

  • Trade Count: (+1)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 214
  • Karma: 17
  • Spol: Muški
  • JTD
    • Pakrac
unutrasnjost ar 156
« Odgovori #5 u: 20-02-2016, 19:12:00 »
Kako skinuti policu gepeka na 156?
Moja je u katastrofalnom stanju pa bih je volio zamijeniti ako je moguće.



Pa postova iznad je sve objašnjeno  :fp
« Zadnja izmjena: 20-02-2016, 19:28:40 od counter »