sve zavisi koji auto i sto pise u papirima odnosno u trazenim parametrima, nece nis biti autu ako je ispravan, ja svog 1.9 svako malo zavrtim do 5 pa je ziv jos uvijek.. radio sam nekog petaka 10v koji je imao zabiljezeno 5400 ili tak nesto pa nevidim zas nebi i 20v mogao prec 5000rpm. probaj ga ispuhat dobro na obilaznici ako nece mozda je problem u mafu ili nekom senzoru.