Imam problem sa sjedalom vozača, koje je bilo nagnuto u jednu stranu (lagani nagib, ali itekao se osjeti u vožnji) te malo klimavo.
Nakon što sam auto otfurao kod tapetara, zavaren je dio koji se klimao, ali mi nisu uspjeli riješiti nagib sica.
Frajer je čak podmetao nešto pod nosač na strani na kojoj visi i još uvijek se u vožnji osjeti na kičmi.
S obzirom na to da sic ima mehanizam za dizanje, pretpostavljam da je stvar u tome (pomjereni zupčanici ili sl.), ali su mi tamo rekli da oni ne popravljaju taj dio.
Ima li netko slična iskustva ili nekog za preporučit da mi to pogleda?