Alfa iz naslova dakle: prao sam auto minivosem i usput poprskao malo po retrovizorima, e sad problem je sto se vozacki otklopio prema naprijed i vise ga ne mogu fiksirat u normalan polozaj.. Osjeti se pri namjestanju kako kao upadne u neki sic ali ne drzi nista i klima se... Onda sam ga skinuo sa vrata i vidio da ispod opruge ima neka zupcasta podloska koja bi trebala upast u usjede na nosacu na vratima, no ne usjeda.. Hitno molim za pomoc kako da to sredim, zasad sam fiksirao pvc vezicom.. I namjestanje ogledala radi, samo eto problem je sto retrovizor nije najbolje fiksiran