0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
felge su et 40.5 od 147, a ne et35 od gt...preuvučene su
Prekokrasna http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-gt-1.9-jtd-m-jet-oglas-19003334Zna li tko sta vise ?
Ma cekaj, sta GTA ima stvarno kracu letvu volana od ostalih 156?Pa ovaj volan na 156 je nesto najbolje sta je autoindustrija ikad napravila i sad mi neko kaze da moze i bolje?!? Mozda je to cak i gore jer onda zbilja trebaju pokreti s njim bit odmjereni..
Ja sam ozbiljno zainteresiran za autić i ovako preko slika i telefona izgleda odlično, gospodin veli da je auto od starijeg sina koji je otišao u devetom mjesecu prošle godine u Njemačku radit i ne namjerava se vratiti jer mu je dobro, distribucija mijenjana na 126.904 km 09.10.2013, diskovi i pločice također u dobrom stanju, kao pod je zdrav i nema naznaka korozije i nije ništa naknadno lakirano, također moguće provjeriti kilometražu jer su pravi, tako barem striček veli, ostalo sve ispravno na autu, uz multimediju daje origigi mp3 radio, i kao što je navedeno zimski i ljetni set sa skoro novim gumamam, toliko sam ja saznao preko telefona, e sad, kao što sam naveo ranije da sam ozbiljno zainteresiran, pošto je striček iz Vukovara a ja iz Zaboka kojih 300km relacija zanima me ima li ko sa foruma iz Vukovara da potvrdi gore navedeno stanje GTejke?
da.. kraća i brža letva ide na sve 3.2nije ogromna razlika, al se primjeti..
...Da vidis kako se primjeti na polukružnom ogkretanju na nekom raskrižju di ne moreš malo više zać .. ne moraš čut psovke ostalih al znaš da pljušte
znam, vozio sam... mislim sam na to da nije tolika razlika JTD-V6 letva kao kad iz nečeg drugog "normalnog" sjedneš u alfu..
ja sam danas ostao paf gdje sam se odjednom okrenuo sa Giuliettom sa 159 na dva puta a 147 jedno 3
Jedna riječka 145 za spašavanje/dijelove...http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-145-1.4-16v-oglas-19043039Ako je u voznom stanju, mislim da 500€ vrijedi. 9 mjeseci rege, felge, sicevi + kn po kili u najgorem slučaju
To si provjerio uzivo ili govoris preko slike?Ove zimske 16" od 147 su et40.5 a multispoke 17" mi izgledaju preko slike original od GtI te et35 izgledaju malo uvuceno na Gt
http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-159-1.9-jtdm-ti-oglas-9944236Što uradi od auta...
Moguce je, zasto ne... A isto je tako moguce da ima dva puta toliko...
Ako ne i tri Da li se moze preko dijagnostike sa 100%-tnom sigurnoscu provijeriti stvarno stanje kilometraze ili se i tu moze muljati ?P.S.@ FanDa nisi prodao onu 156 ja i ti bi sutra potpisivali KP ugovor.