Racun je u obliku A4 formata i mora u glavi imati ko izdaje, datum i ostale bakrace, na koga je racun, i u sredini predmet za koji je iznos placen. Znaci Alfa Romeo bla bla sa brojem sasije i tocna oznaka modela.
Na desnoj strani stoji "NETTO" iznos, na kraju stoji Mwst. (Mehrwertsteuer) 19% summa xy i dolje Brutto summa kjoju si platio to ti treba i placeni porez je za tebe dokazan

!!
Skroz dolje na dnu stoje jos podatci kao brojeci racuna, Porezni broj, na kojem je sudu Firma prijavljena i slicne pravne stvane stvari. Samo takav racun u takom obliku ima pravo dokumenta, ostalo evtl, prodje

.
Neka ti ode sogor ili taj prek koga si uzimio i digne taj racun to im je pro forma i gotov za 5 minuta

, jer imaju standard podlogu i samo unesu koja roba i finalnu cijenu ostalo System sam radi
