al još imaš mista za djelove ? 
kad su dijelovi od 105/115, ima mista, pa taman ispod kreveta

šta misliš da sa ovoga mrtvaca da šta još iskoristit
:
uvijek, ama baš uvijek se nađe nešto što se da iskoristiti
pretpostavljam stakla :hehe:
ok, stakla, ali treba viditi ima li što od motora, mjenjača, dok se na slici vidi da ima prednji trap i zadnji most,
a uostalom što ako se na toj ruzini krije origigi 105 špera ? teško da je špera na Giuliji,
ali nikad se ne zna, ponekad se na najvećem smeću nađe biser
