...hm, vidim dobro drži cijenu replika 18" Ti...što se tiče kvalitete, imao sam par setova kojekakvih alfinih replica i osim što su možda malo teže od originala, ne vidim druge zamjerke...
...trenutne 18" ti sam malo vozio (stigla zima pa skinuo), ali mislim da su ok...original takva felga, rabljena kod Prikratkog košta 4000+ kuna...