Bok,
Razmišljao sam o toniranju zadnjih svjetala na svojoj GT-jki.
Nabacio bi joj onaj "smoked" look pa me zanima zna li netko tko to radi?
Branimir super radi poliranje i farbanje onih plastika ali nisam siguran radi li i toniranje?
Ima li problema na tehničkom zbog toga?
Pozdrav,
M