0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Jesu li dobro pogledali... Neka uzme željeznu polugu i malo "prođe" od ispod motora sve te dijelove, pa će čuti odakle dolazi zvuk. 99% slučaj kao kod mene, i bila je kugla na donjoj vilici, propišala....
swamo treba podmazat kuglu na vilici ako već nije kasno inače će ti jako brzo bit ta vilica za smeće jer to šta se čuje škripanje guli željezo u željezo
silikon sprej sprej za lanac ili nezto uzmi, trajnije rijesenje ima ti i slamkicu na vrhu
Meni isto nekad skripi kao da je kamencic uletio ali samo bakon zesce voznje, znaci nekad struze nekad ne, kad stisnem kocnicu struganje prestane, a cuje se samo kad idem ravno, kad lagano ulazim u zavoj, nebitno lijevi i desni cuje se ali kako kad