Imam problema sa klapnom , uopce na gasu ne funkcionira , dakle na 1.9 jtd 85kw AR 156 , klapna na usisnoj grani pored EGR ventila , auto ima dubok i tromi zvuk , pa zanima me jel bi to bilo do vakumskog ventila ili , jer kada gasim auto povuce polugu i vrati je na mjesto , od klapne.