Najbitnija je visina sama, jer iza ima ona gore plasticnu pregradu jer je iznad zvucnik.. visina je 19cm (najvisi dio akua)
Sto se tice sirine tj dubine, kad je postavljen i kad se gleda sirina mog aku-a je 26cm (s tim da tu ima lufta sa svake strane po 3-4cm koliko je ono korito u sto sjeda aku) a dubina prema unutra je 16cm i tu ima lufta za mozda jos 1 do max 2cm..