Pozdrav ekipa evo pitanja: Alfa Romeo 145 1.3 boxer kazaljka temperature nakon cirka 45 minuta zakuca se na predzadnju crtu i ne mrda dolje. Zimus sam zamjenio senzor temperature ventilator radi normalno. To pregrijavanje je najviše izraženo u gradskoj vožnji i kada auto radi u leru. U čemu je problem?