24-07-2024, 04:34:10

Autor Tema: Koji mjenjac?  (Posjeta: 2941 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Likson

• Gost
  • Trade Count: (0)
Koji mjenjac?
« u: 06-12-2006, 17:35:16 »
Pozdrav svima..
Zanima me sto bi mi preporucili i di ima za nabavit rucica mjenjaca? Moja se vec sva izlizala a htio bi si nesto estetski stavit, a da opet bude u Alfa znaku. :)
Kao npr. ova rucica (negdje na sredini su slike):
http://www.alfisti.hr/oldforum/viewtopic.php?t=3238&postdays=0&postorder=asc&start=20

Ali ne znam di to ima za kupit, pa bi vas molio da pomognete. Evo link na moju Alfu, tu se i mjenjac vidi:
http://www.alfisti.hr/oldforum/viewtopic.php?t=3994

Hvala svima.

Boxer

• Gost
Odg: Koji mjenjac?
« Odgovori #1 u: 19-12-2006, 18:44:13 »

Ovo je bilo na e-bay-u za kupit :da: :da:

Zagorar

• Gost
« Zadnja izmjena: 19-12-2006, 19:51:15 od Zagorar »

Offline deko

• Sa stažom
  • Spol: Muški
    • Dubrovnik/Zagreb
« Odgovori #3 u: 19-12-2006, 20:25:26 »
(Image removed from quote.)

ova mi je ok :ok:

Likson

• Gost
« Odgovori #4 u: 20-12-2006, 22:50:11 »
Ima ih dobrih i ovdje:  :ok:

[url=http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-145-146/Interieur:::1_13_77.html]Alfa Romeo Shop - Tuning, Styling, Fanartikel und Modellautos - Alfa Romeo 145 Tuning & Styling / Alfa 146 Romeo Tuning & Styling [/url]

Jel tko kupovao od njih? Kako je sa placanjem? Samo kartica? Puno pitanja.. Ajd ako je netko vec kupovao nek kaze iskustva i kako ide procedura..
Hvala.

Zagorar

• Gost
« Odgovori #5 u: 26-12-2006, 16:59:53 »

[url=http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-145-146/Interieur:::1_13_77.html]Alfa Romeo Shop - Tuning, Styling, Fanartikel und Modellautos - Alfa Romeo 145 Tuning & Styling / Alfa 146 Romeo Tuning & Styling [/url]

Jel tko kupovao od njih? Kako je sa placanjem? Samo kartica? Puno pitanja.. Ajd ako je netko vec kupovao nek kaze iskustva i kako ide procedura..
Hvala.

Pošto vidim da nitko ne daje potpuni odgovor, odgovorit ću ja, djelomično, koliko mogu:

Negdje 2003. godine kupovao sam kod njih. Mogu najprije reći da se radi o prilično ozbiljnim ljudima, što je i za očekivati od Nijemaca.  :hap: U to vrijeme nije se moglo plaćati karticom već uglavnom uplatom na njihov račun u banci kako je već na stranici i bilo navedeno. Budući da mi je takvo plaćanje bilo sporo, a i naknada banke je bila prilična, a s obzirom da se radilo o novčano skromnoj i uglavnom "papirnatoj" (većinom časopisi) narudžbi, to sam se tada odlučio za stari, "alternativni" način plaćanja - slanjem novca u običnom pismu. :rolll:  Avionskom, svakako. Jasno, ponešto rizično, s obzirom na česte zrakoplovne nesreće, :hehe: ali ispalo je odlično.  :ok: Jer rizik je ipak prvenstveno "zemaljski".  :clap:

Danas se može kod njih naručiti i karticom.  No, primijetio sam da za plaćanje karticom koriste servis kompanije PayPal. S obzirom što sam sve o njima pročitao na Netu, postoji čak i anti PayPal stranica njihovih "obožavatelja", dvaput, ili čak bolje triput bih promislio prije nego bi im dao broj svoje kartice.  :kosa:

Ipak, ovaj drugi dio govorim iz druge ruke, pa se može uzeti i s određenom rezervom.
« Zadnja izmjena: 26-12-2006, 23:18:17 od Zagorar »

Likson

• Gost
« Odgovori #6 u: 02-01-2007, 16:21:48 »

Hvala.

Pošto vidim da nitko ne daje potpuni odgovor, odgovorit ću ja, djelomično, koliko mogu:

Negdje 2003. godine kupovao sam kod njih. Mogu najprije reći da se radi o prilično ozbiljnim ljudima, što je i za očekivati od Nijemaca.  :hap: U to vrijeme nije se moglo plaćati karticom već uglavnom uplatom na njihov račun u banci kako je već na stranici i bilo navedeno. Budući da mi je takvo plaćanje bilo sporo, a i naknada banke je bila prilična, a s obzirom da se radilo o novčano skromnoj i uglavnom "papirnatoj" (većinom časopisi) narudžbi, to sam se tada odlučio za stari, "alternativni" način plaćanja - slanjem novca u običnom pismu. :rolll:  Avionskom, svakako. Jasno, ponešto rizično, s obzirom na česte zrakoplovne nesreće, :hehe: ali ispalo je odlično.  :ok: Jer rizik je ipak prvenstveno "zemaljski".  :clap:

Danas se može kod njih naručiti i karticom.  No, primijetio sam da za plaćanje karticom koriste servis kompanije PayPal. S obzirom što sam sve o njima pročitao na Netu, postoji čak i anti PayPal stranica njihovih "obožavatelja", dvaput, ili čak bolje triput bih promislio prije nego bi im dao broj svoje kartice.  :kosa:

Ipak, ovaj drugi dio govorim iz druge ruke, pa se može uzeti i s određenom rezervom.

Hvala na odgovoru. To mi je bilo bitno, da su ljudi ozbiljni i da to sve skupa sljaka. Meni cak vise pase uplata na njihov racun, imam firmu i fino sve preko neta platim. Ne karticnom, vec prebacivanjem s racuna na racun. Hvala jos jednom na odgovoru.

Offline Niko

• Član Alfa Kluba 8
  • Ovisnik o alfistima
  • *
    • ŠIBENIK
« Odgovori #7 u: 03-01-2007, 13:06:49 »
(Image removed from quote.)

Taj sam ja imao u svojoj 145 samo je ova imitacija karbona sa strane neka gumirana naljepnica, tako da je otpala, na suncu

Marko21

• Gost
« Odgovori #8 u: 03-01-2007, 19:36:23 »
Imaš na fiatistima group buy Isotta proizvoda, pa ako si zainteresiran odi si pogledaj.

Offline Diamond

• Pripravnik
  • **
  • AR 156 SW 1.9 jtd (2002.g)
    • Varaždin
« Odgovori #9 u: 11-01-2007, 21:05:03 »
i ja isto tražim dobru ručicu mjenjača za svoju 156...

na molydonu sam našel zanimljivih (momo) !
Nick Diamond

Likson

• Gost
« Odgovori #10 u: 24-02-2007, 19:11:16 »
Jos uvijek nisam nista pronasao sto bi dobro pasalo u 146.
U biti, dosta sam ih vidio, ali ne mogu naci za svoj mjenjac, jer ima onu polugicu koja se povuce prema gore za rikverc.

Ima li tko kakvih preporuka?