08-12-2021, 16:21:48

Autor Tema: Moj Zeko - Kawasaki Z750  (Posjeta: 9175 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alfa_gtv

• Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, AR GT, Z750, BEVERLY 250
    • ZG
Odg: Moj Zeko - Kawasaki Z750
« Odgovori #100 u: 29-03-2019, 08:08:25 »
Danas je toliko ponude na netu, treba odmah eliminirati ovakve.... i ostati s onima koji stoje posteno bez prevare.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slazem se svakako :ok:

Ako si platio preko paypala fino tamo otvori case i objasni pa im nece biti svejedno...
Fino napisi da bez toga nije street legal i da ne mozes nista s tim sta je doslo, da je pisalo da dolazi komplet bla bla.
Kad ih paypal stisne onda je frka jer ne jebu previse nego vrate kupcu lovu pa ganjaju prodavaca.

Jesam preko paypala, pisao sam im mail da varaju ljude, i da su prevaranti, ocijenit cu ih isto tako sa negativnim, a procedure da im vracam to i placam postarinu me sve to kosta opet na kraju kao i svjetlo to, tako da cu pregrist, kupit dodatno osvjetljenje i ubuduce zaobilazit taj shop... Mozda im se potkrala greska ali eto moje iskustvo je negativno, plus sto me uvjeravaju da sam mutav i da uz to ne dolazi navedeno, a imam screenshot, plus sto vise toga artikla zanimljivo nema uopce na njihovoj stranici u ponudi...
« Zadnja izmjena: 29-03-2019, 08:10:20 od Alfa_gtv »
V6  moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"

Offline Alfa_gtv

• Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, AR GT, Z750, BEVERLY 250
    • ZG
Odg: Moj Zeko - Kawasaki Z750
« Odgovori #101 u: 29-03-2019, 19:52:33 »
Idemo dalje, danas stiglo ovo  :clap:

V6  moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"