Riješeno... Natezač je odmah ispod kožne navlake,kao i indikator,samo niže s druge strane...
Ručna je sad na prvi zub,s jednim prstom. Nije da je jako bitno,al me veseli jer sam bolesnik.

I indikator je bio ok,to nije svijetlila ručna,nego upozorenje za nivo tekućine kočnica.
Otvorim posudicu-prazna.
A ovi dilkani koji su mi radili poluosovinu su tada i mijenjali komplet kočiono ulje. Sad si već počinjem misliti da ono ulje što curi dole oko poluosovine i nije iz getribe možda,ionako mi se činilo malo puno presvijetlo za ulje iz getribe

A taman je tu iznad posuda i glavni kočioni...
EDIT: U redu je,semering poluosovine je ipak
