19-09-2019, 00:44:32

Autor Tema: Razni popravci za AR 147 1.9 JTD - Zagreb  (Posjeta: 197 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan147

• Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Razni popravci za AR 147 1.9 JTD - Zagreb
« u: 03-09-2019, 11:48:47 »
Bok ljudi!

Trebao bih srediti svoju 147-icu.

Kupio sam ju u ne tako sjajnom stanju prije godinu dana pa je došlo vrijeme da ju sredim.

Molio bih vas za preporuku za mjesto gdje mogu popraviti sljedeće stvari:

1. Gepek se ne otvara (nakon što u autu stisnem tipku za otvaranje gepeka, čuje se kao da je otvara, ali ga i ne otvori). Gotovo sam siguran da je riječ o elektro motoriću koji otvara gepek. Zna li netko gdje bih mogao kupiti novi i po kojoj cijeni?
2. Sva troja vrata neopisivo škripe - takvog sam ga kupio i prošli vlasnik mi je rekao da je sve pokušao kako bi to škripanje uklonio ali bezuspješno. Dakle, kad otvorim vrata čuje se kao da izlaze demoni iz zemlje i vrište na sav glas.
3. Vjetrobransko staklo me izdaje. Svaki put kad pada kiša i ja upalim brisače to je kao da me auto pokušava ubiti. Vrlo je nesigurno voziti s takvim staklom pa me zanima ima li netko kakvu preporuku za mjesto u Zagrebu gdje bih mogao zamijeniti staklo za neku pristojnu cijenu?
4. I naravno, daljinsko otključavanje/zaključavanje/otvaranje gepeka - u suštini, sve funckije - ne rade. Imam originalne ključeve s kućištem pa bih volio to popraviti. Ako itko zna gdje bih to mogao popraviti i za koju cijenu, ima sixpack piva na moj račun.

P.S. Nisam dugo u Zagrebu tako da ne poznajem baš servise. Zato mi oprostite ako pitam glupe stvari. 

Offline FAN

• Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Spol: Muški
  • GT
    • Zagreb
Odg: Razni popravci za AR 147 1.9 JTD - Zagreb
« Odgovori #1 u: 04-09-2019, 17:50:52 »
Svrati cetvrtkom ili nedjeljom od 19h na juzni parking kod NSB-a... Vec ce se nac netko tko ima dijelove, a imamo i mehanicare :)
:cigara: :cigara:

Sljedeći korisnici su zahvalili na ovom postu: Alfa bez Omege