12-12-2018, 07:31:20

Autor Tema: 147 problem s radiom/zvučnicima  (Posjeta: 134 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline johnmcclane

• Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Spol: Muški
    • Split
147 problem s radiom/zvučnicima
« u: 12-10-2018, 16:00:35 »
Pozdrav svima. Sljedeći je problem. 147 1.6 2001., originalni radio s kasetofonom, kao da buca kanale pojačalo, dosta krčenja u zvučnicima, nasumično se pale i gase prednji zadnji zvučnici, uglavnom svašta nešto. Problem se malo smanji kad stavim kazetu i slušam (da, specijalno za ovu potrebu sam zaronio u kutije u podrumu :D). Rješenje B je bilo staviti Pioneerov radio s USBom, međutim kada sam izvadio originalni radio i uštekao Pioneera, nema nikog doma. Radio se neće upali, s kontaktom i bez. Sve je izgledalo PNP, međutim ništa. Vratio sam nazad originalni radio, nije tražio kod. Ako ima netko nekakvu ideju šta se tu događa, bio bih zahvalan. Nemam volje unimjerom ubadati žice :) Hvala unaprijed  :hshake:

Online Greba-ST

• Član Alfa Kluba 2
  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • *
  • Spol: Muški
  • Mito 1.3 jtdm 70 kw
    • Split
Odg: 147 problem s radiom/zvučnicima
« Odgovori #1 u: 25-11-2018, 18:14:44 »
Kod 147 je to specificno jer ima stalni kontakt i za upalit auto, tj. 2 zuba samo. E sad ja kad sam ima Alpine i tako spojia na original konektor, radia je normalno, al nije se gasia skroz. Pa sam provuka od upaljaca stalni + i normalno se gasia kad se ugasi i kontakt. Kod Pioneera isto mora bit neka shema, al to ti mogu pogledat kad ozdravim, ako ti se ne zuri jos... :mah:
Mito 1.3 jtdm Bianco ;)