24-06-2026, 01:18:26

Autor Tema: 159 vs 159 redizajn  (Posjeta: 3171 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goran156

  • Trade Count: (-1)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 211
  • Karma: 3
  • Spol: Muški
  • AR 159 2.4 JTD-M
    • Čakovec (sv.križ)
159 vs 159 redizajn
« u: 25-03-2018, 14:37:01 »
Zanimaju me koje su sve razlike između 159 i 159 redizajn.
Za sad što znam da se na 159 redizaj gepek otvara pritiskom na zna i da 159 redizajn ne radi zatvaranje prozora pritiskom gumba na kljucu. Zamolio bih ako netko zna nek nabroji sve razlike.
 

Offline allroad

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 19
  • Spol: Muški
    • Travnik, BiH
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #1 u: 25-03-2018, 14:37:41 »
Malo je laksa facelift
 

Offline James

  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1174
  • Karma: 30
  • Spol: Muški
    • OS
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #2 u: 25-03-2018, 19:23:21 »
Lakša je nekih stotinjak kg, zadnja klupa je manja da se dobi više prostora, mislim da je mali sivi Brembo na svima. Satovi imaju isti font brojki kao TI verzije, ali bez crvenog obruba. Prednja sjedala su također drugačije dizajnirana. I drugačija ponuda paketa općenito se nudila, mislim.
« Zadnja izmjena: 25-03-2018, 19:25:25 od James »
 

Offline aggressor

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 169
  • Karma: 4
  • Spol: Muški
  • 159 1.9 JTDm
    • Tuzla
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #3 u: 25-03-2018, 19:42:18 »
Mislim da je laksa samo oko 40 kg. Na vjesanju (trapu) je ustedjeno.
Ubaceno je dugme OFF na kontrolama klime umjesto Mono dugmeta, osvjetljeje je mislim bijele boje.
Mislim da je izbaceno dugme za otvaranje gepeka na krovu (dodato otvaranje na znak), i razlika u dizajnu sjedista.
 

Offline mikela

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2221
  • Karma: 49
  • Spol: Muški
  • - fiat 500 abarth- alfa giulietta 2.0jtdm
    • dugopolje-hvar-split
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #4 u: 25-03-2018, 21:30:39 »
Mislim da je laksa samo oko 40 kg. Na vjesanju (trapu) je ustedjeno.
Ubaceno je dugme OFF na kontrolama klime umjesto Mono dugmeta, osvjetljeje je mislim bijele boje.
Mislim da je izbaceno dugme za otvaranje gepeka na krovu (dodato otvaranje na znak), i razlika u dizajnu sjedista.
redizajn  u dizel verziji 1.9 dobila alu svirlowe koji su pucali mislim I na 2.4 da je tako nazalost znaci bolji su bili plasticni do redizajna .....  :dontno:
« Zadnja izmjena: 25-03-2018, 21:32:00 od mikela »
jopet će bit alfa pa di puklo da puklo
 

Offline krk4n

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1961
  • Karma: 55
  • Spol: Muški
  • 159 tka
    • Zagreb
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #5 u: 25-03-2018, 21:36:55 »
S tim da imas i nest izmedju obicne i redizajna...
 

Offline aggressor

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 169
  • Karma: 4
  • Spol: Muški
  • 159 1.9 JTDm
    • Tuzla
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #6 u: 25-03-2018, 21:49:36 »
Mislim da je vec u 2007 mjenjan u alu swirl.
(kod mene je verzija iz 2007 1.9 i nema vanjski polugica za swir, nego je sve upakovano unutar usisa,a kako sam gledao po internetu ako su plasticni ima polugu koja se vidi s vanjske strane, dok ako su alu upakovano je sve unutra i nema poluge.)
« Zadnja izmjena: 25-03-2018, 21:50:42 od aggressor »
 

Offline krk4n

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1961
  • Karma: 55
  • Spol: Muški
  • 159 tka
    • Zagreb
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #7 u: 25-03-2018, 21:59:04 »
Da
 

Offline Tome zd

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 319
  • Karma: 2
  • Spol: Muški
    • Zadar
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #8 u: 05-04-2018, 12:46:43 »
to gledam neki dan 159 ti 2008 i nevidi se izvan da ima swirlove (mislio da ih nema) koja je tu procedura za izvadit ih i kako skuzit da su izvadjeni ako se nevidu??? :what:
Same gas!
 

Offline Vendetta

  • Član Alfa Kluba 5
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • Postova: 591
  • Karma: 26
  • Spol: Muški
  • Montreal Verde Giulia QV
    • Split
Odg: 159 vs 159 redizajn
« Odgovori #9 u: 07-04-2018, 10:35:17 »
MY 2008. i na dalje imaju plastičnu usisnu... mora se skinit i počupat svirlovi van. Samo se one nesritne klapnice (šta se inače otkidaju same i naprave sranje) skinu sa osovina i sve se vrati natrag.
« Zadnja izmjena: 07-04-2018, 10:35:48 od Vendetta »
 
Sljedeći korisnici su zahvalili na ovom postu: Tome zd