Nakon sto se dojmovi oko Grobnika slegli, sad znam sta me je ciniti za iduci put:
- napravit kratki gas (dan-dva u tokara)
- skratit prijenos (posto s ovim uhvati cca 245kmh na startno ciljnoj po satu u 5-oj)(drugi lancanici)
- razmisljam i o okretanju mjenjaca na GP nacin saltanja (5 min posla)
- nabavka Dunlopa GP D213 (u procesu)
S tim bi sigurno isla koja sekunda doli (trenutno je frend izmjerio 48.9, al na kraju dana je islo jos dolje - samo me GoPro izdao i video file velik 2gb ostao corrupted...

)
A u nekom duzem razdoblju moram PC5 obavezno i neku mapu za pocetak, a kasnije i remap.
Trebat ce se i sa QS-om poigrat jos dobro.
Moram zbavit trkaci rep, sic, i tank gripove.
Cak se razmislja i o malo sirenju volana, jer ovako drzim za sami kraj rucki.
U biti bi i stafne trebao podic, jer struzu prsti ako ne pripazim i ne dignem nogu skroz.
Vrimena su manje bitna al bi volio i jedan GPS Lap Timer - ima ih za 120-130 dolara vec...
Probat cemo jedno po jedno po malo sredit



