23-06-2026, 10:45:08

Autor Tema: alfa 156 2.0 selespeed problem zveckanje u motoru i mjenjac prepravka  (Posjeta: 421 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline benjamin_alfa

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 2
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
  • Alfa-Romeo 156-2.0TS Selespeed
    • brcko bih
pozz momci tenutno imam problema sa dvije naskuplje stvari na mom ljubimcu
dakle u motoru se cuje neko zveckanje kad dodam gas na 1900rmp pa nadalje ja sam mislio da je ventil ali jedan majstor kaze ventil drugi kaze radilica.auto se i dalje svaki dan vozi jel se isplati uraditi radilicu obraditi i staviti druge lezajeve ako je u pitanju radilica
i drugo pitanje mjenjac mi je selespeed za sad salta ok ali kada krecem na pocetku malo cima tj lupi nesto ostalo sve ok je li veliki problem prepraviti ga na manuelni jer mjenjac ovde kod nas u bh imam za 150km cca 600kn jel tu ima mnogo posla za prepravku :mehanic
Ako me ikada ubije brzina nemojte plakati,jer ja sam se smejao