Napravi nešto tipa alfaholics alfi i to ti je najbrži put do kraja sa najmanje živaca i novaca. Ganjanje originala je uzaludan posao kod ovakvog stanja auta gdje je već nekad auto mesaren i gomila sitnica ispod lima za koje ne znaš ni kako izgledaju je postalo tehnički višak. Ne mislim da fale vanjski dijelovi koji se vide kao krom, farovi, žmigavci, već gomila sitnica ispod lima koji isto moraju biti original da bi priča imala smisla, svaka šajba mora biti na svom mjestu kad pričamo o dobroj restauraciji, a i da imaš sve to, broj motora se ne poklapa sa šasijom.