24-09-2018, 00:22:43

Autor Tema: Alfa Romeo Stelvio  (Posjeta: 94360 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stari

• Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
Odg: Alfa Romeo Stelvio
« Odgovori #1880 u: Jučer u 20:06:04 »
Kakvu bi ti to onda jos voznu komponentu dodatno?

dizlo me ne zanima, qv mi je preskup, a sestaka nema, tak da je to ta komponenta koju iole ozbiljna firma mora imati u svom segmentu.

Offline Grdi

• Član Alfa Kluba 11
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • Spol: Muški
  • Giulia Veloce, Mito 1.4TB
    • Sveti Petar U Sumi
« Odgovori #1881 u: Jučer u 20:47:48 »
dizlo me ne zanima, qv mi je preskup, a sestaka nema, tak da je to ta komponenta koju iole ozbiljna firma mora imati u svom segmentu.

SUV koji se vozi odlicno kao Stelvio ja jos nisam probao. Koji se suv bolje vozi od Stelvia?
Diesel je praktican za svaki dan i sa tih 210ks i 470Nm ide jako lijepo, a 280ks turbo benzinac jos bolji.
NA sestaka u novoj turbo eri vise nema i doista nemaju smisla, V6 sada ima turbo i zove se Q

Na kraju krajeva Giulia Q se sada vec moze naci vani za ok novce plus uvoz, za 70k€ se moze dovuc u HR, narocito iduce godine kada cijena vani jos zaroni. Ako vec trazis performanse.

Stelio Q je novi i jos neko vrijeme ce biti vrlo skup

niza i gas!

Offline danko0013

• Član Alfa Kluba 5
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Spol: Muški
  • GT 1600 Junior X2 Giulietta 2,0JTDm2
    • Bjelovar
    • AutoServisJunior
« Odgovori #1882 u: Jučer u 21:00:06 »
SUV koji se vozi odlicno kao Stelvio ja jos nisam probao. Koji se suv bolje vozi od Stelvia?
Diesel je praktican za svaki dan i sa tih 210ks i 470Nm ide jako lijepo, a 280ks turbo benzinac jos bolji.
NA sestaka u novoj turbo eri vise nema i doista nemaju smisla, V6 sada ima turbo i zove se Q

Na kraju krajeva Giulia Q se sada vec moze naci vani za ok novce plus uvoz, za 70k€ se moze dovuc u HR, narocito iduce godine kada cijena vani jos zaroni. Ako vec trazis performanse.

Stelio Q je novi i jos neko vrijeme ce biti vrlo skup
Stelvio se stvarno vozi odlično ja jedva čekam da malo potone cijena pa da piknem neki

Poslano sa mog Mate10 pro koristeći Tapatalk

Nije bolest sve što boli