22-09-2017, 22:43:33

Autor Tema: 39. sluzbeni susret Alfa Kluba, Rijeka 13. - 14.06.2015. SLIKE I DOJMOVI  (Posjeta: 22418 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mareo

• Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Spol: Muški
  • 156 1.9 Q2
    • Zgb
Mojih doslovno nema ... jedva sam vozija do zadra ....akvaplaning na 50 kmh  :hehe:

...a zamisli kako je bilo meni na pravim slikovima...na 100km/h me bacalo iz jedne trake u drugu... :Crazy

ex ROSSO COMPETIZIONE GALLERY

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...

Offline Agneza

• Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • Spol: Ženski
  • 147 1.9 JTDm
    • Zagreb
he he...zato su moje gume po staroj cesti opravdale svaku kunu utrošenu u njih, oduševile me...imala sam svoj mali privatni grobnik  :witch: :witch: :witch: 

susret odličan, nakon dugo vremena vidjela drage ljude, upoznala / konačno popričala malo više sa starim-novim ljudima, uživala u alficama...  S obzirom na štednju novih guma, grobnik se nije vozio pa zato zahvaljujem Filipu na poštenom znojenju tijekom dva opaka kruga u ludoj 145-ici!

slike stižu malo kasnije...

Offline IvanGT

• Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GT 1.9 JTD
    • Zaprešić
evo od mene nešto slika:

ZG GTjke pod vodstvom 4C na putu za grobnik..dio koji smo išli autoputem do Bosiljeva

Rijeka..

Offline IvanGT

• Moderator
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GT 1.9 JTD
    • Zaprešić

Offline IvanGT

• Moderator
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GT 1.9 JTD
    • Zaprešić

Offline SrdjanBL

• Starosjedioc
    • Banja Luka
Veliki broj alfi na skupu, dobra oghranizacija (treba uklopiti 200 auta na jedno mjesto), jedino malo vise sadrzaja nas tazi, smorio sam se skoro 2 sata cekajuci pocetak voznje. Hvala svima. :ok:

Offline pave1

• Član Alfa Kluba***
  • Sa stažom
  • *
    • Split
Stvarno je bilo super. A i gume (žice) su izdržale do Splita.  :thanks

Online jakov

• Član Alfa Kluba******
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 JTS TI SS & 75 12v
    • Losinj
Stvarno je bilo super. A i gume (žice) su izdržale do Splita.  :thanks

2.4 10v :?:

Offline pave1

• Član Alfa Kluba***
  • Sa stažom
  • *
    • Split
Žuja je zakon zar ne Jakove  :craz

Online jakov

• Član Alfa Kluba******
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 JTS TI SS & 75 12v
    • Losinj
Žuja je zakon zar ne Jakove  :craz

aaaa  :hehe:

ljudi me zaustavljaju danas po gradu i pitaju dal je stvarno istina da sam pustio zadnju pivu na sanku  :hehe:

Offline pave1

• Član Alfa Kluba***
  • Sa stažom
  • *
    • Split
Štoviše tija si je minjat za vodurinu  :o000: :o000: :o000: Do sljedece prilike, nadam se u Splitu

Online jakov

• Član Alfa Kluba******
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 JTS TI SS & 75 12v
    • Losinj
Štoviše tija si je minjat za vodurinu  :o000: :o000: :o000: Do sljedece prilike, nadam se u Splitu

:ok:

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
  • Gt 1.9 & Giulia ( 1969, u restauraciji )
    • Zadar
...a zamisli kako je bilo meni na pravim slikovima...na 100km/h me bacalo iz jedne trake u drugu... :Crazy

Tebi su bar držale na stazi , meni ni tamo  :funny: :funny: :funny:
.... sempre gilles ....

Online Bero

• Član Alfa Kluba***
  • Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 145 1.6 boxerača
    • Jastrebarsko
Evo da i ja javim dojmove, lijepo je bilo vidjeti staru ekipu i upoznati nove ljude (Jakove legendo  :hehe: :hehe: :hehe: ), a posebna zahvala Keke-u na par krugova po Grobniku u njegovoj 33jci
 :drive: , dečko fakat ima muda   :care
Također, svaka čast na organizaciji, jer je zaista podvig okupiti skoro 200 alfi na jednom mjestu i da to funkcionira.
Možda ne bi bilo loše da ima još dodatnih sadržaja na Grobniku za ovu ekipu koja ne vozi po stazi (a to je većina). Također, moram priznat da sam bio blago razočaran sa kartingom u subotu, prvenstveno zbog toga zbog
malog broja kartinga (4-5 komada) na ralativno dugačkoj stazi, a uz to su još i svako malo crkavali  :tooth: , tako da nije baš bilo pravog utrkivanja (bar u mojoj turi).
Također, gazda je baš mogao srediti i neki popust(ić) jer nas je dosta vozilo  :wait:

poslije kad dođem doma stavim i slike  :ok:
Biti će lima, ali nikad više kao alfa 33...

Online jakov

• Član Alfa Kluba******
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • 156 JTS TI SS & 75 12v
    • Losinj
Tebi su bar držale na stazi , meni ni tamo  :funny: :funny: :funny:

svi su lovili neke putanje, jedino si to pokusavao cestu uloviti  :tooth:

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
    • Zadar
svi su lovili neke putanje, jedino si to pokusavao cestu uloviti  :tooth:

:da: :da: :da: ... istina  :tooth:

Mora da je to nelijepo izgledalo  :Crazy  :smijeh
.... sempre gilles ....

Online mane

• Ovisnik o alfistima
  • Na skuteru
    • Karlovac
Pohvale organizatorima za susret, jeb.n je to posao. Manje više je sve bilo ok, klopa u Gardens-u odlična i obilna. Mala zamjerka za turiranja i cviljenja guma na samom korzu, muslim da to na korzu stvarno nije potrebno. Lik kojeg smo pratili (crna147) sa korza na grobnik se malo pogubio u gradu pa je bilo nepotrebnog vozikanja i okretanja, ali ajde, budem mu to oprostio ovaj put  ;-)
« Zadnja izmjena: 15-06-2015, 13:26:37 od mane »
Bolje umrijeti od litre nego od kapi

Još nitko nije umro od pive, a u vodi su se mnogi utopili

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
    • Zadar
Pohvale organizatorima za susret, jeb.n je to posao. Manje više je sve bilo ok, klopa u Gardens-u odlična i obilna. Mala zamjerka za turiranja i cviljenja guma na samom korzu, muslim da to na korzu stvarno nije potrebno. Lik kojeg smo pratili (crna147) sa korza na grobnik se malo pogubio u gradu pa je bilo nepotrebnog vozikanja i okretanja, ali ajde, budem mu to oprostio ovaj put  ;-)

Aj turiranje još kako tako, nije toga bilo puno .... al cviljenje guma po korzu wtf  :roll:
.... sempre gilles ....

Offline chakija

• Ovisnik o alfistima
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Ja sam jako zadovoljan subotnjim kartingom, pogotovo kasnijom vožnjom do Putnika sa ST kolegom (sorry, zaboravio nick) ... dva petocilindraša su imala priliku disati na trenutke punim plućima  :drive: ... zabavno, fulcrum point  :respect:
Dan kasnije: čudovište koje je progutalo alfiste, masovnost. Nije kritika, ali kvalitetnija su druženja kad smo okrenuti sebi i vožnjama npr. kroz GK, ove predstave za publiku, selo, ljude na Korzu, sve je nekako isforsirano/mora se odradit' i svi boga mole da završi.
  :mah: :mah:
totalno krivo razmišljanje...prvo treba kužit poantu susreta... po meni je pokazivanje auta na drugom mjestu, a vožnja tek na trećem... prvo i prvo je druženje s puno predivnih ljudi... i nek nas je što više, nek nas slijedeće godine 300 bude... to nisu nikakve predstave, SELO, to su upoznavanja, druženja i jedna oooogromna reklama za naš klub, imamo jedinstven susret u ovom dijelu europe... svake godine dolaze ljudi iz sve sjevernijih krajeva... lani mađari, ove godine mađari i česi.. talijani su nam dugi niz godina stalni gosti i koliko primjećujem svake godine dolaze isti plus još par njih novih s njima... to treba cijenit, odnosno znat cijenit.. ovo druženje su ALFISTI, a ne, oprostite na izrazu, predrkavanja na forumu, to sam fala bogu skužio prije par mjeseci..

i ne znam da li je stanko napomenuo, hvala Bogu da je i ove godine prošlo bez ikakvih incidenata, što na stazi što van nje. bilo je naravno malo "agresivnih" vozača al toga je bilo i uvijek će bit i tu ne možemo puno napravit osim opomenut ih.. iskreno koliko sam primjetio uglavnom su to talijni, valjd im je u krvi :)
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"

Offline GTzadar

• Ovisnik o alfistima
    • Zadar
totalno krivo razmišljanje...prvo treba kužit poantu susreta... po meni je pokazivanje auta na drugom mjestu, a vožnja tek na trećem... prvo i prvo je druženje s puno predivnih ljudi... i nek nas je što više, nek nas slijedeće godine 300 bude... to nisu nikakve predstave, SELO, to su upoznavanja, druženja i jedna oooogromna reklama za naš klub, imamo jedinstven susret u ovom dijelu europe... svake godine dolaze ljudi iz sve sjevernijih krajeva... lani mađari, ove godine mađari i česi.. talijani su nam dugi niz godina stalni gosti i koliko primjećujem svake godine dolaze isti plus još par njih novih s njima... to treba cijenit, odnosno znat cijenit.. ovo druženje su ALFISTI, a ne, oprostite na izrazu, predrkavanja na forumu, to sam fala bogu skužio prije par mjeseci..

i ne znam da li je stanko napomenuo, hvala Bogu da je i ove godine prošlo bez ikakvih incidenata, što na stazi što van nje. bilo je naravno malo "agresivnih" vozača al toga je bilo i uvijek će bit i tu ne možemo puno napravit osim opomenut ih.. iskreno koliko sam primjetio uglavnom su to talijni, valjd im je u krvi :)

Potpis  :ok:
.... sempre gilles ....