27-05-2017, 18:04:12

Autor Tema: Alfica 147 1.9jtd 16v TI  (Posjeta: 1118 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline basop

• Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Spol: Muški
    • Opatija
Odg: Alfica 147 1.9jtd 16v TI
« Odgovori #20 u: 14-12-2016, 17:15:17 »
Takodjer danas kupio novi termostat, original posto je stari takoder rekao byee

Offline basop

• Na probi
  • *
    • Opatija
« Odgovori #21 u: 05-01-2017, 21:50:34 »
Nakon duzeg vremena evo me opet, na alfi se radilo svasta i jos nije kraj. Dakle novi termostat, izmjena ulja, crijevo od posude sa vodom pustalo pa je i to promjeno, prodao nokianke 15 cola sa telefonkama i stavio 16 cola telefonke sa mrtvim gumama, suvozacev prozor se nije zatvarao sa vozaceve strane pa je alfa posjetila elektricara da rijesi problem, takoder kod njega ugradeno daljinsko zakljucavanje. Detaljno ju oprao izvana a unutrasnjost socijalno ociscena ali za sada okej nemam vremena za vece podhvate. I da, filteri nafte i kabine promjenjeni a slj tj idem da se pogleda bosch pumpa jer pusta naftu negdje pa cemo vidjet sta ce se radit. Napravio sam 4500 km do sada i zadovoljan sam, volio bi mapu napraviti ali vidjet cu jos. Prodao sam Mito prije 2 tj hehe

Offline basop

• Na probi
  • *
    • Opatija
« Odgovori #22 u: 24-01-2017, 19:34:28 »
Dakle, nije bilo tesko otkriti da moja 147 nema TI opremu, ali sta ces. Pa bi molio nekoga da mi pomogne otkriti koji prag imam odnosno dal je neka vrsta aftermarketa ili štogod? Uzeo sam jos jednu 147 2003god 1.9 8v za donatora i daljnju prodaju( talijanski papiri) , prebacio sam bijele bocne zmigavce, bez plis sjedala ( auto je sa 5vrata ali se netko igrao i ubacio sjedala od modela sa 3 vrata sto je meni super doslo), također sam ubacio bolje očuvan i veci upaljač iako ne pusim u autu. I original kućište filtera zraka sam prebacio. Tako da ako kome treba motor ili mjenjač neka mi se javi s tim da autić ide u kompletu. Eto Pozzz svima!!