Nakon što me cijelu godinu alfica služila vrhunski sada mi je otišao kompresor klime ili lager na kompresoru,nećemo znati dok to ne rastavimo,pretpostavljam da je novi užasno skup jel netko zna gdje bi se ovaj mogao reparirati ili ako netko prodaje polovni bio bih zainteresiran za kupnju.
Molim nekoga kome je to već otišlo da mi kaže kako se i jeli se uopće vozio,jer je on vezan zupčastim remenom i bojim se da mi ne potrga remen.
pozdrav,
Tom