Dobrodošli,
Gost
. Molimo
prijavite se
ili se
registrirajte
.
Portal
Forum
Pomoć
Traži
Prijava
Registracija
23-06-2026, 13:11:23
Alfisti.hr
»
Alfa Romeo općenito
»
Tehnika i mehanika
»
Kvarovi
(Moderator:
Argor
) »
alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja
« natrag
naprijed »
Ispis
Str: [
1
]
Dolje
Autor
Tema: alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja (Posjeta: 509 vremena)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smmania
Trade Count:
(
+1
)
Sa stažom
Postova: 504
Karma: 10
Spol:
Baška,otok Krk- Viškovo
alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja
«
u:
25-09-2013, 09:56:29 »
Pozdrav otiso i ja na godisnji u krapinske toplice u villu magdalenu govorim to radi njihovog parkinga pod kosinom od 45 stupnjeva.... E sad krecu problemi kako sam ja tamo parkiro tokom noci nosom prema dolje sjednem jutros u auto okrenem kljuc a ono 2 crtice ispod max kolilo je bilo jucer ajde govorim to je pod kosinom pa krivo ocitava i nista ja upalim odem u rikverc krenem i dodem na ravnu cestu stanem a iza mene fleka nafte(rezervar je skoro ful, crticu ispod) i nista stanem na ravnici i zagasim auto i opet dam kontakt ulje opet na ravnom 2 crtice ispod max iako na sipvi na max stoji... Najvise me brine ta nafta sugava jel moguce da je iberlauf posto je opasno pod kosinom stajao
Ima jako puno gramatickih gresaka ali na mobu sam
«
Zadnja izmjena: 25-09-2013, 09:57:57 od Smmania
»
Evidentirano
nizure
Trade Count:
(
0
)
Pripravnik
Postova: 123
Karma: 0
Spol:
Split
Odg: alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja
«
Odgovori #1 u:
25-09-2013, 10:02:14 »
Pogledaj ulje na šipki koliko ga ima, meni na 156 je full na šipki, a nekada pokazuje 2 crte, nekad svira da nema ulja, zeza senzor.
Za naftu vidi da ti nije koje crijevo vrisnulo.
Evidentirano
Smmania
Trade Count:
(
+1
)
Sa stažom
Postova: 504
Karma: 10
Spol:
Baška,otok Krk- Viškovo
Odg: alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja
«
Odgovori #2 u:
25-09-2013, 10:09:01 »
Kako da pogledam crijeva od nafte na rezervaru
Evidentirano
Ispis
Str: [
1
]
Gore
« natrag
naprijed »
Alfisti.hr
»
Alfa Romeo općenito
»
Tehnika i mehanika
»
Kvarovi
(Moderator:
Argor
) »
alfa 147 jtd problem s naftom i senzorom levela ulja
Desila se greĹĄka prilikom zahvaljivanja
ZahvaljujeĹĄ...