Imam još uvijek u dvorištu Mazdu 2, 1.5 GT, 2008. godina, svi su hvalili taj auto i zato je kupljen, ali održavanje je skupo da to nije normalno, a kvarova što sam imao, srećom pod garancijom, to je strašno.
I sad, evo 95 tkm, još uvijek ne kužim kvačilo i gas tog auta.
Ne razumijem dvojbu. Aj da je dvojba Mazda 6 i Mondeo, onda ok, ali između ova dva, hm.