G. punto 1.4 8v
moja iskustva - mista ima ok, materijal unutra dosta dobar, motor nekome brz i poletan meni trom, minjano ulje svakih 10 000 - 60-ak kn litra ulja, 75 kn filter ulja, 100 kn filter zraka, 100 kn filter kabine
prodan sa 100 000
taman je kvailo bilo pri kraju i zamjena se ocekivala za 10-ak iljada km, zamjensko valeovo je bilo tad 1000 kn
niti jedan drugi "kvar" u 100 000
potrosnja po splitu 7-11 litara (7 je normalna voznja a 11 je konstantno gas u podu i 6000 djiri)
otvorena cesta 5.5-6.5 litara ovisi o stilu voznje
autoput 120 kmh 6-6.5, 140 kmh 7.5-8, 150 kmh 8.5-9, 170 kmh 11
zakljucak: auto kupljeno sa 25 000 a prodano sa 100 000 i osin redovnih servisa niti jednog kvara, dijelovi pogotovo zamjenski jeftini, jedino san uspija unistit kvacilo ali uzmimo u obzir da mi je prosjecna potrosnja po gradu bila 10 litara, a to znaci da je uvik bija gas u pod i uvik se islo do 6000 djiri, ali bas uvik, a po autoputu ga ispod 150 nisan vozija, a nerjetko je bilo i do 180
tako da dobro je kvacilo i izdrzalo
eto moja preporuka